نوید محمدزاده از ایلام تا تهران
نوید محمدزاده متولد 17 فروددین ماه 1365 در مهران ایلام , است . کرد ایلامی , پس از به چنگ آوردن دیپلم به دلیل عشق اش در سال 82 به کلاس های بازیگری هنر کرج رفت و ذیل حیث استادانی مثل محمد یعقوبی و مهتاب نصیرپور عصر های بازیگری را سپری کرد .
از فوتبال تا بازیگری

من فوتبال بازی می‌کردم و شیدا فوتبال بودم ; چه بسا قرار شده بود بروم گروه نوجوان ها سایپا . . . . دوم متوسطه بودم فیلم سوته دلان علی حاتمی را با بازی فوق العاده بهروز وثوقی و به عبارتی شب فیلم قیصر را دیدم و روز آن گاه رفتم ویدئو کلوپ و فیلم صورت زخمی پاچینو را گرفتم ; دیگر حقیقتا در گیر جنون شده بودم . . . »

مثل قیصر معاش می‌کردم . آن موقع تمام راز و شکلم شده بود بهروز وثوقی خلاصه این طوری عشق مند به بازیگری شدم . »

نوید محمدزاده

شروع کار هنری

بازیگری را از عمل های دانشجویی آغاز کرد . استارت ماهر اش سال 87 در فیلم در بین ابرها به کارگردانی روح الله حجازی بود و بعد از آن آخرها سال 88 نیز در فیلم آندو نقش اولیه را بازی کرد که ولی هیچ زمان جواز نگرفت . حضورش در فیلم ناهید سال 93 به کارگردانی آیدا کیخانی که در آن سوی مرز جوایز زیادی را گرفت برایش ارمغان شناخته شدن را داشت , بعد از آن حضور در عصبانی نیستم که فیلم توقیف شده بود اعتبارش رو بیشتر کرد . فروش بالای فیلم های لانتوری , ابد و یک روز و خشم و سر وصدا اورا شناخته خیس کرد .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها